حقایق کتمان شده concealed facts

این وب بین المللی است و از بیش از 70 کشور در سراسر جهان بازدید کننده دارد Please comment
مشخصات بلاگ

... جنگ نرم؛ یعنی جنگ به وسیله‌ی ابزارهای فرهنگی، به وسیله‌ی نفوذ، به وسیله‌ی دروغ، به وسیله‌ی شایعه‌پراکنی؛ با ابزارهای پیشرفته‌ای که امروز وجود دارد، ابزارهای ارتباطی ای که ده سال قبل و پانزده سال قبل و سی سال قبل نبود، امروز گسترش پیدا کرده. جنگ نرم یعنی ایجاد تردید در دلها و ذهنهای مردم. "بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمع کثیری از بسیجیان کشور 4/9/1388"

در این وبلاگ قصد دارم واقعیت های کتمان شده در مورد اسلام و مبانی آن و سیره بزرگان اسلامی را به زبان ساده و روشن، برای مردم جهان که دور از کشورهای اسلامی هستند و به جبر رسانه ها مدام خبرها و تبلیغات دروغ در این موضوعات می شنوند به نمایش بگذارم.

بنابر این محوریت زبان در این وبلاگ، زبان رسمی دنیا یعنی زبان انگلیسی است.

This web is international and has many visitors from more than 70 countries throughout the world

Please comment

هیچگاه دستور نمی دادند

Never would command

خانم فریده مصطفوی دختر حضرت امام می گوید: هیچ وقت ما ندیدیم ایشان به خانم بگویند فلان کار را برای من انجام بده یا حتی یک چای برای من بریزید. همیشه ما یا کارگر منزل را خطاب می کردند. اگر یک وقت هیچکس نبود، صدا می زدند:

خانم ! بگویید یک چای برای من بیاورند .

اگر کسی در منزل نبود قهراً خانم این کار را خودشان می کردند ولی ایشان چنین دستوری نمی دادند. همیشه خیلی به خانم احترام می گذاشتند و مقید بودند اظهار محبت و علاقه را جلوی ما فرزندان علنی کنند.(پا به پای آفتاب، ج1، ص97،(همسر حضرت امام)

 

Mrs Farideh Mostafavi daughter of Imam says: We never saw him tell  her(our mather) to do such work for me or even say pour tea for me.

Always call us or the servant. If a time no one was, said:  Miss! Please tell to bring me tea.

If there was no people in the home certainly she did that, but he did not such that order.

He always respect his wife and Wwere bound to express his love and passion to her in front of their children.

 


کمک به همسر در کار منزل و بچه داری

Help his wife in housekeeping and keeping kids

 

عروس حضرت امام(ره) خانم فاطمه طباطبایی نقل می کند که: خانم می گفتند: چون بچه هایشان شب تا صبح گریه می کردند و ایشان مجبور بودند تا صبح بیدار بمانند، امام شب را تقسیم کرده بودند. یعنی مثلاً دو ساعت ایشان بچه را ساکت می کردند و خانم می خوابیدند و بعد دو ساعت خودشان می خوابیدند و خانم بچه را نگه می داشتند. البته روزها که مشغول درس و بحث بودند، فرصتی برای نگهداری بچه ها نداشتند.

دختر حضرت امام خانم فریده مصطفوی نقل می کند: امام همیشه در کارهای منزل کمک می کردند و به ما نیز می گفتند:کمک از بهشت آمده است

فرزندانشان تعریف می کنند که ایشان با آن ها بازی می کردند یعنی بعد از تمام شدن درس، ساعتی را به بازی با بچه ها می پرداختند و به این ترتیب به خانم در کار تربیت بچه ها کمک می کردند.

امام به پسر و نوه هایشان القا می کردند که از زنانشان انتظار کاری نداشته باشند واگر کار کردند، محبت کرده اند. البته به دخترها نیز توصیه می کردند که کار کنند.

 

 

Bride Imam Miss fateme Tabatabaee says: Imam,s wife said because their children were crying all the night and she had to stay awake until morning Imam was divided the night, That means for example, two hours he would quiet the baby and his wife slept then two hours he slept, and she kept the child.

 

Of course in days because of teaching and discussion, had not time to hold children.

 

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۴/۰۳/۱۰
بـــــــــانـــــــــــو

Imam khomeini

Iran

Iran's Islamic Revolution

khomeini

نظرات  (۱)

سلام، با تشکر از شما

"رفتار امام خمینی (ره) در خانواده"

با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/43006

در سایت "حرف تو" انتشار یافت.

چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.

هدیه سایت "حرف تو" به شما: ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد... تمام هستی زهرا نصیب نرجس شد
میلاد منجی عالم بشریت مهدی صاحب الزمان (عج) مبارک باد

یا علی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی